Kategoriler
Gem Klavyeler

MEGA 16 MB wk4 wk6 wk8 Genesis Block Set

Böyle bir block bu güne kadar yayınlanmadı.

Her blockta mutlaka eksikler vardır. Eminim bu blocktada vardır fakat diğerlerinden çok çok daha az buna emin olabilrisiniz. Hepsinden önemlisi bu bloğa ilavelerde yapılabiliyor.

Beğendiğiniz diğer blocklardan ritim ve kit ekleyebilirsiniz. Bunu yapmak için profesyonel olmanıza da gerek yok. Daha önce yayınlamış olduğum makaleleri okumanız yeterli.

İÇİNDEKİLER

Sample Sound : Ud, cümbüş, elektro bağlama2 adet, arap akordion, arap organ, kısa sap bağlama (DUT), klasik gitar, kanun, kempa yaylı, 4 adet farklı zurna, düdük, tulum, fülüt, türk ud, 3 adet solo keman, gırnata, e40 klarnet, mey, pa80 elektro bağlama, ankara elektro (BUĞULU), 2 adet orjin klasik gitar, kemençe

Ritimler: 4 adet vahde, 1 adet slov, 2 adet disko, 2 adet pop 2-4, 2 adet ankara, 3 adet klasik oyun, 2 adet oryantel, 1 adet darbuka solo, 3 adet 5-8 sanat ve halk vuruşlu, zeybek (efe), klasik 4-4 sanat, 2 adet çifte telli, 2 adet roman (mega), 1 adet azeri 6-8, 1 adet 3-4 arap

Performans sesler: Aklınıza gelen bütün seslerin performansları kayıtlıdır. İsterseniz altlarındaki sesleri değiştirerek başka sesler yapabilirsiniz.

DOWNLOAD : http://www.4shared.com/archive/yVRFGa4aba/16DATNETALLtar.html

Bir yanıt yazın