Kategoriler
Cinsellik Eğlence Geyik Muhabbetleri Yaşam

İşte erkeklerin bir melek olduğunun kanıtı

Bir gün ormancının biri dalları ,nehrin üzerine sarkan ağacın dallarını keserken baltasını suya düşürür.Aman tanrım diye bağırdığında bir peri belirir ve
-Ne diye bağırıyorsun ?der. Ormancı baltasını suya düşürdüğünü ve yaşamını sürdürebilmek için o baltaya ihtiyaci olduğunu söyler. Peri suya dalar ve elinde bir altin balta ile tekrar belirir.Baltan bu muydu ? diye sorar. Ormancı hayır diye cevaplar. Peri suya tekrar dalar ve bu sefer elinde gümüş bir balta ile tekrar belirir ve yine sorar.Baltan bu muydu? Ormancı yine hayir diye cevaplar. Peri suya tekrar dalar ve bu sefer elinde demir bir balta ile
tekrar belirir ve yine sorar.Baltan bu muydu? Ormancı evet der. Ormancının dürüstlüğü perinin çok hoşuna gider ve baltalarin üçünü de kendisine verir.
Ormancı mutlu bir şekilde evine döner.
Bir zaman sonra ormancı eşiyle birlikte nehir boyunca yürürken karısı suya düşer. Ormancı aman tanrim diye bağırır. Peri yine belirir ve sorar:

– Ne diye bagiriyorsun ? Ormanci karim suya düştü der.Peri suya dalar ve Jennifer Lopez ile birlikte geri döner.Senin karın bu mu? diye sorar. Ormanci evet der. Peri sinirlenmistir, Yalan söylüyorsun, gerçek bu değil der. Ormancı özür dilerim peri, ortada bir yanlış anlaşılma söz konusu. Eğer Jennifer Lopez için hayır deseydim bu sefer Catherine Zeta-Jones ile geri dönecektin, ona da hayir deseydim karımla dönecek ve her üçünü de bana verecektin. Ben fakir bir adamim ve üç kadının sorumluluğunu taşıyabilecek durumda degilim. Jennifer Lopez e evet dememin sebebi budur.

Bu hikayeden alınacak ders : Ne zaman bir erkek yalan söylüyorsa bunun iyi ve yaygın bir nedeni vardır ve bu başkalarının yararı içindir. Kendileri için birşey istiyorlarsa ekmek çarpsın.

Bir yanıt yazın