Kategoriler
Klavyeler Yamaha

Yamaha Tyros 3 Workstation Synthesizer

TYROS 3 ! BİLDİKLERİNİZİ UNUTUN !
Dijital müzik enstrümanları konusunda Pazar lideri olan Yamaha?nın tamamen yenilenmiş bir dijital teknolojiye sahip yeni amiral gemisi TYROS 3, konusunda dünyada ilk olan bir çok yeni teknik özelliği ile karşınızda.
Yamaha”nın teknolojide çığır açan ve çaldığınız sesler üzerinde kontrol hakimiyetinizi inanılmaz derecede artıran SUPER ARTICULATION sistemi, yeni Super Articulation2 formatının desteği ile Tyros 3?de sunuldu. Panel üzerinde 2 farklı Super Articulation sistemine erişim sağlayan butonlar, kullandığınız sese ruhunuzun nasıl yansımasını istiyorsanız onu sağlayacak.

Geliştirilmiş hafızasında Dünya üzerinde çalınan tüm güncel ve klasikleşmiş ritm eşliklerine sahip olan TYROS 3, sahip olduğu kütüphanesi ile çaldığınız müziğe gerçek bir orkestra eşliği sunacak. Eski kalıplaşmış 4 ya da 8 mezurluk ritm geleneğinden çok daha uzakta olan, çaldığınız sürece varyetif olarak ritminizi de canlı bir orkestra gibi dönüştürerek çalan Tyros 3, dinlediğinizde gerçek bir orkestradan ayırt edilecek hiçbir dijitalliğe sahip değil.

Günümüz teknolojisinin getirdiği yüksek miktarda HDD depolaması ve Sampling çalımı gibi önemli özelliklere de opsiyonlarında sahip olan Tyros 3, tüm Türk ritm ve seslerini depolayıp işleyebileceğiniz bir hafızaya sahip. Tyros 3 sayesinde, başka hiçbir cihaza ihtiyaç duymadan, AUDIO formatlı kayıtlarınızı yapabilir, Yamaha tarafından geliştirilmiş INTERNET DIRECT CONNECTION sayesinde, internet üzerinde Tyros için geliştirilmiş kütüphanelere enstrümanınız üzerinden ulaşabilirsiniz.

Kullanımı son derece kolay arayüzü, geniş ve yükseklik ayarlı ekranı, elinizin hemen altında olan miksaj ve kontrol butonları ve hepsinden önemlisi bugüne kadar çalmış olduğunuz en iyi tuşe sistemine sahip tuşları ile Tyros 3, müziğinizi geleceğe taşıyacak.

Bir yanıt yazın