Kategoriler
Klavyeler Roland

Roland GW8 Özellikleri ve Tanıtımı

Evet! Roland Türkiyede beklenen atağı yapmak üzere. GW8 roland ın büyük bir ihtimalle E serisi ile yakaladığı başarıyı geri getirebilir. 256 MB wave rom u ile mükemmel syti editörü ve ayaralanabilir ses editörü ile (ayarla kaydet) Türk kullanıcılarının beğenisiyle buluşuyor. İşte Özellikler…

 

GW-8 Workstation

GW-8 Roland’ın akıllı altyapı özelliğine sahip yeni nesil eşsiz GW serisi Workstation’ıdır. Yeni Türk, Arap ve Batı sesleri, etkileyici ritimleri ve USB çalıcı özelliği ile GW-8 Dünyanın müziğini parmaklarınızın ucuna getiriyor. Özellikle tek kişilik performanslar için mükemmel bir klavye.

 

* Yüksek kaliteli 128 ses Fantom ses motoru

 

* Çok sayıda çeşitli ses ve alt yapı sitilleri.

 

* USB çalıcı özelliği ile MP3, WAV, AIFF ve SMF dosyalarını çalabilme. Ayrıca “CENTER CANCEL” özelliği ile çaldığınız ses dosyasındaki vokalleri tek bir tuş ile susturarak karaoke yapabilirsiniz. Böylece alt yapılara para ödemekten kurtulacaksınız.

 

* Yeni dizayn kolay okunabilir ekran, ritim seçme butonu, analog modifiye butonu ve D BEAM.

 

* Ritim çevirici ve şarkı listesi yönetim programı yanında verilir.

 

* 16 kanal sequencer ile performanslarınızı kaydedebilme özelliği

 

Muhteşem Ses Motoru ve Kolay Kullanımlı Ara Yüz

Roland’ın Dünya lideri ses teknolojisi ile GW-8 Türk, Arap ve Batı tarzında zengin ve etkileyici seslere sahiptir. Kullanımı kolay ve pratik ara yüzü ile müzisyenlere canlı performanslarında kolalık sağlar. D BEAM ve sesleri isteğinize göre anında değiştirmeye yarayan Analog Modify butonu gibi özellikleri ile müziğinizde çabuk bir şekilde değişiklikler yapabilirsiniz. Kısacası GW-8 tek başına performanslar için mükemmel bir klavyedir.

 

Akıllı Ritimler

GW-8’ in bir çok müzik türünü içeren geniş bir ritim koleksiyonu vardır. Her ritim daha zengin performanslar için 4 introya, 4 farklı stile ve 4 farklı sona sahiptir.

 

USB Çalıcı ve CENTER CANCEL Özelliği

Roland’ın çarpıcı yeni özelliklerinden biride direkt olarak USB Hafıza Disklerinden MP3, WAV, AIFF ve SMF gibi bir çok ses formatını çalabilen Şarkı Çalıcısıdır. Ayrıca eşsiz CENTER CANCEL özelliği USB Flash diskinizden çaldığınız şarkıların vokallerini keserek karaoke yapmanızı sağlar. Sadece çalıp, söylemek istediğiniz şarkının MP3, WAV, AIFF ya da SMF formatını flash diskiniz ile GW-8’ e bağlamanız ve Center Cancel tuşuna basmanız yeterli. Böylece çaldığınız şarkının orijinal alt yapısına tek bir tuş ile hiç para ödemeden sahip olacaksınız.

 

Ritim Çevirici ve Şarkı Listesi Oluşturma

Her GW-8 ile gelen Roland Style Converter programını bilgisayarınıza kurarak kendi MIDI datalarınızı GW-8 için ritim olarak değiştirebilir ve klavyenize yükleyebilirsiniz. Ayrıca Playlist Editor ile şarkıların sırasını değiştirerek kolay bir şekilde her performansınız için şarkı listesi oluşturabilirsiniz.

Bir cevap yazın